پهن – ضخیم نوزاد ارکیده کلمبیا گهواره

پهن – ضخیم: نوزاد ارکیده کلمبیا گهواره اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات داوران عزیز اجازه دهند 3 امتیاز را بگیریم/ مظلوم‌تر از تیم ما وجود ندارد ، حمید درخشان

به گزارش ایلنا، حمید درخشان پیش از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: در وضعیتی هستیم که کار جهت ما سخت تر شده است هست. با توجه به عوض کردن و تحولات در ج

داوران عزیز اجازه دهند 3 امتیاز را بگیریم/ مظلوم‌تر از تیم ما وجود ندارد ، حمید درخشان

حمید درخشان: داوران عزیز اجازه دهند 3 امتیاز را بگیریم/ مظلوم تر از تیم ما وجود ندارد

عبارات مهم : ایران

سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران از دیدار با پارس جم در هفته چهاردهم می گوید.

به گزارش ایلنا، حمید درخشان پیش از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: در وضعیتی هستیم که کار جهت ما سخت تر شده است هست. با توجه به عوض کردن و تحولات در جام کلوب های آسیا، تیم ما از نظر معنوی و روانی متحول و مشکل ها زیاد شده است هست. برابر تیمی بازی می کنیم که جایگاه خوبی در جدول دارد. حریف شرایط خوبی داشته و پرسشها ما را ندارد و با تمرکز اوج بازی می کند. تلاش می کنیم جلوی این تیم بازی خوبی انجام دهیم چون سه امتیاز بازی جهت ما حائز اهمیت هست. اگر داوران عزیز اجازه بدهند می خواهیم سه امتیاز را بگیریم. فکر می کنم مظلوم تر از تیم ما وجود ندارد. ان شاء الله غلط های داوری در این بازی رقم نخورد و یک بازی خوب انجام دهیم و جایگاه خودمان در جدول را عوض کردن بدهیم.

داوران عزیز اجازه دهند 3 امتیاز را بگیریم/ مظلوم‌تر از تیم ما وجود ندارد ، حمید درخشان

او راجع به جایگاه این تیم در جدول رده بندی گفت: فاصله زیادی با تیم های بالاتر نداریم. با یک برد از رده پانزدهم جدا می شویم، با یکی دو باخت هم پایین می رویم. این اوضاع جهت سایر تیم ها هست. اوضاع تیم ما حاد هست. در عمرم چنین مشکلاتی را در هیچ باشگاهی ندیدم. بازیکنان تیم تلاش زیادی می کنند. همه این ها موجب واگذاری نتیجه نمی شود. امیدوارم بازی را ببریم و از انتهای جدول جدا شویم و در نیم فصل هم بتوانیم تیم را تقویت کنیم.

سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به دغدغه مالی بازیکنان تیم و احتمالی جدایی از نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: من به بازیکنان حق می دهم. نمی توان بازیکنی را به زور جایی نگه داشت. باید مشکلاتش حل شود که با دلش بازی کند. هنگامی که کار را شروع کردیم مسئله داشتیم و هنوز هم مسئله داریم. هنگامی که مسئله ذهنی داشته باشد، تیم لطمه می خورد. در نهایت تیم نتیجه های خوبی را نمی گیرد و بازی خوبی ارائه نمی دهد. شرایط را درک می کنم و ان شاء الله صاحب کلوب سریعتر ترتیب اثر بدهد. من هم مانند سایرین هستم. اگر شرایط سخت شود، کار کردن جهت من هم سخت می شود.

به گزارش ایلنا، حمید درخشان پیش از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: در وضعیتی هستیم که کار جهت ما سخت تر شده است هست. با توجه به عوض کردن و تحولات در ج

درخشان راجع به اوضاع داوران و اشتباهاتی که رخ می دهد گفت: نمی گویم عمدی است ولی بعضی تیم ها از غلط های اذیت می شوند. سه امتیاز خیلی مهم هست. هنگامی که شش امتیاز از طریق داور از تیم ما گرفته می شود، خیلی اذیت می شویم. امیدوارم قصد و غرضی نباشد. نمی دانم آیا فقط به سراغ ما می آیند.

سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به بردهای کم گل نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در لیگ برتر گفت: مسئله بزرگی هست. این مسئله در نیم فصل حل می شود که بتوانیم بازیکن بگیریم. تمام موجودی ما این بازیکنان هستند. تمام تلاش خود را هم انجام می دهند. قبل از فصل می توانستیم بازیکن بگیریم که این اتفاق رخ نداد. تیم باید گل بزند و گل نخورد ولی ما این شرایط را نداریم. یکی، دو بازیکن در خط حمله داریم که امکان دارد چهار هفته اوضاع خوبی نداشته باشد. اگر می خواهیم در لیگ بمانیم باید تقویت شویم. بحث لیگ قهرمانان آسیا که منتفی شده است هست. اگر این اتفاق رخ ندهد هیچ تضمینی جهت گرفتن بازیکن نیست.

درخشان گفت: به آقای جهانیان می گویم هر چه سریعتر باید فکری به حال این قضایا کند. اگر دیر شود، جای جبران نیست. اگر امروز این کار بشود، می توانیم جبران کنیم. به جهانیان می گویم جهت برطرف پرسشها تصمیم بگیرد. اگر دیر شود، کسی به کلوب کمک نمی کند.

داوران عزیز اجازه دهند 3 امتیاز را بگیریم/ مظلوم‌تر از تیم ما وجود ندارد ، حمید درخشان

او راجع به این که آیا جهانیان مالک تیم است گفت: تا این لحظه مالک تیم است و خرج هتل و تیم را می دهد. باید اوضاع مالکیت تیم مشخص شود. با کمترین بضاعت ممکن کار می کنیم. نیامدیم این جا که از بی پولی صحبت کنیم. ما با کمترین بازیکنان موجود کار می کنیم و اگر پرسشها حل نشود، جای جبران نیست.

واژه های کلیدی: ایران | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs